Competite 2018/2019

 

 

Tegenstanders Gemengd U12

Jumping Giants Sporthal Nederweert, De Bengele 8, 6031 TZ Nederweert

Kimbria Sporthal Geusselt, Olympiaweg 68, 6225 XX Maastricht

Dunatos Sporthal Marsana, Molenveldweg 4, 6231 RX Meerssen

Bumpers Stadssporthal, Stadswegske 8, 6131 AG Sittard

 

 

Tegenstanders Gemengd U14

Aeternitas Sporthal De Grenslibel, Oude Trambaan 3, 6039 GN Stramproy

Yellow Sox Sporthal t Zand, Geneneind 2e, 5761 RH Bakel

Kimbria Sporthal Geusselt, Olympiaweg 68, 6225 XX Maastricht

Tracks Parkstad Sporthal In de Biessen, Gravin van Schonbornlaan, 6433 AZ Hoensbroek

Fanatics 71 Jo Gerrishal, Achilleslaan 2a, 6042 JV Roermond

 

 

Tegenstanders Heren Senioren

Jumping Giants Sporthal Nederweert, De Bengele 8, 6031 TZ Nederweert

Tracks Parkstad Sporthal In de Biessen, Gravin van Schonbornlaan, 6433 AZ Hoensbroek

Fanatics 71 Jo Gerrishal, Achilleslaan 2a, 6042 JV Roermond

BAL Sporthal Boshoven, Vrakkerveld 2, 6002 AZ Weert

Titans Sporthal Kerkrade West, Schoolstraat 90, 6466 HX Kerkrade

Vido Sporthal Den Ekkerman, Wal 150, 5501 HP Veldhoven

Tantalus TH Sportcentrum, Onze Lieve Vrouwestraat 1, 5612 AW Eindhoven

Almonte Sporthal De Eckart, Weegschaalstraat 1, 5632 CW Eindhoven

Springfield Sporthal De Run, Runweg 11, 5258 BK Berlicum

Pendragon Studentensporthal KUB, Academielaan 5, 5037 ET Tilburg

Deurne Pioniers Sporthal De Peelhorst, St. Jozefstraat 70, 5753 AV Deurne

 

Wedstrijd Schema

 

 

11-11-2018

13:45

Mannen Senioren Afdeling

Vido MSE 2

B.C. Boemerang MSE 1

25-11-2018

12:00

Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie

B.C. Boemerang X14 1

Fanatics '71 X14 1

25-11-2018

14:00

Mannen Senioren Afdeling

B.C. Boemerang MSE 1

BC Deurne Pioniers MSE 3

30-11-2018

19:45

Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie

Tracks Parkstad X14 1

B.C. Boemerang X14 1

01-12-2018

11:00

Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie

BC Bumpers X12 1

B.C. Boemerang X12 1

09-12-2018

11:00

Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie

B.C. Boemerang X12 1

BC Kimbria X12 2

09-12-2018

12:30

Mannen Senioren Afdeling

B.C. Boemerang MSE 1

Jumping Giants MSE 3

09-12-2018

14:15

Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie

B.C. Boemerang X14 1

Yellow Sox X14 2

15-12-2018

18:00

Mannen Senioren Afdeling

Almonte MSE 3

B.C. Boemerang MSE 1

16-12-2018

10:30

Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie

Jumping Giants X12 1

B.C. Boemerang X12 1

16-12-2018

15:30

Gemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie

BC Kimbria X14 2

B.C. Boemerang X14 1

11-01-2019

19:30

Mannen Senioren Afdeling

Tantalus MSE 4

B.C. Boemerang MSE 1

20-01-2019

12:30

Mannen Senioren Afdeling

B.C. Boemerang MSE 1

Basketbal Academie Limburg MSE 3

27-01-2019

12:30

Mannen Senioren Afdeling

B.C. Boemerang MSE 1

Tracks Parkstad MSE 2

02-02-2019

19:00

Mannen Senioren Afdeling

Springfield MSE 2

B.C. Boemerang MSE 1

10-02-2019

12:30

Mannen Senioren Afdeling

B.C. Boemerang MSE 1

BC Titans MSE 1

08-03-2019

19:00

Mannen Senioren Afdeling

TSBV Pendragon MSE 4

B.C. Boemerang MSE 1

17-03-2019

12:30

Mannen Senioren Afdeling

B.C. Boemerang MSE 1

Vido MSE 2

23-03-2019

16:30

Mannen Senioren Afdeling

BC Deurne Pioniers MSE 3

B.C. Boemerang MSE 1

31-03-2019

12:30

Mannen Senioren Afdeling

B.C. Boemerang MSE 1

Fanatics '71 MSE 1

07-04-2019

12:30

Mannen Senioren Afdeling

Jumping Giants MSE 3

B.C. Boemerang MSE 1

14-04-2019

12:30

Mannen Senioren Afdeling

B.C. Boemerang MSE 1

Almonte MSE 3